Części zamienne

Oryginalne części zamienne CLAAS. Żadnych kompromisów.
Ten, kto w swojej maszynie CLAAS montuje tylko ORYGINALNE części zamienne CLAAS może liczyć na niezawodność jej działania. Nasze części pochodzą z seryjnej, nowoczesnej produkcji i poddawane są stałej kontroli jakości.

Oprócz tego, nasi specjaliści od części zamiennych oraz mechanicy serwisowi doskonale znają te części, co gwarantuje szybką, fachową wymianę w krótkim czasie. Dla zawodowców sprawa jest jasna: przede wszystkim liczy się jakość.
W ofercie także oryginalne części zamienne: KUHN, HORSCH, MANDAM, ANNABURGER, PICHON.
Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych producentów polskich i zagranicznych. Znajdziesz u nas części do maszyn od A jak Anna do Z jak Zetor.
Nasze 3 sklepy: w Studzionce(woj. śląskie) i w Reńskiej Wsi (woj. opolskie) oraz w Markowicach(woj, Śląskie gm. Koziegłowy), oferują pełną gamę tychże części. Jeżeli zaistnieje sytuacja, iż w danym momencie nie ma na stanie danej części, sprowadzamy ją w ciągu 24 h. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firmy kurierskiej.

W ofercie Firmy Świerkot znajdziecie Państwo możliwość profesjonalnego ostrzenia noży do pras i przyczep samozaładowczych WSZYSTKICH MAREK!!

CLAAS AQUA NON STOP COMFORT
Noże zespołów tnących wozów samozałdowczych i pras muszą być reguralnie ostrzone, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość cięcia balotowanej kiszonki i słomy.
Optymalnie naostrzone noże zapewniają dłuższą żywotność, dają oszczędność paliwa i zmniejszają obciążenie napędów podczas pracy każdej maszyny.

ZALETY CLAAS AQUA NON STOP COMFORT:

  • zachowanie oryginalnego promienia i konturu noży oraz zapewnienie optymalnej ostrości i jakości cięcia
  • ostrzenie zgodnie z podanymi konturami
  • możliwośc ostrzenie prostych noży
  • posiadamy 90 różnych szablonów noży do pras i przyczep zamozaładowczych wszystkich marek
  • ostrzenie z emulsją szlifierską dające doskonały obraz ostrzenia, chłodzenia i ochronę przed korozją

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się ze stroną kontaktową

Sklep w Studzionce /k. Pszczyny
Tel. 32 449 11 84
Fax. 32 449 11 84

Filia Reńska Wieś
Tel. 77 403 38 16
Fax. 77 487 40 56

Filia Markowice
Tel. 34 387 69 95

grain icon

Skontaktuj się z działem.