Skontaktuj się z naszą kadrą

Sekretariat
Małgorzata Klimek biuro@swierkot.pl Tel. 32 449 11 82 Fax 32 449 11 83
Sprzedaż maszyn
Krzysztof Zdziarski Dyrektor handlowy k.zdziarski@swierkot.pl Tel. 691 369 000
Marek Zieleźnik Przedstawiciel handlowy m.zieleznik@swierkot.pl Tel. 602 504 438

Powiat

Oświęcimski, Będziński, Bielski, Cieszyński, Mikołowski, Pszczyński, Bieruńsko-Lędziński, Żywiecki, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory

Mariusz Kurowski Przedstawiciel handlowy m.kurowski@swierkot.pl Tel. 695 876 884

Powiat

Częstochowski, Myszkowski, Zawierciański, Kłobucki , Lubliniecki

Marcin Piechulek Przedstawiciel handlowy m.piechulek@swierkot.pl Tel. 698 899 742

Powiat

Głubczycki, Kędzierzyńsko-Kozielski, Strzelecki

Lucjan Flegel Przedstawiciel handlowy l.flegel@swierkot.pl Tel. 602 514 726

Powiat

Rybnicki, Gliwicki, Wodzisławski, Raciborski, Tarnogórski

Części zamienne

Sklep Studzionka

Tel. 32 449 11 84
Fax. 32 449 11 84

Biuro
od pon. do pt. w godz. 7-16
Magazyn części
od pon. do pt. w godz. 7-17
sb. w godz. 7-13

Jarosław Ziebura Sprzedawca Studzionka j.ziebura@swierkot.pl Tel. 698 842 576
Bartosz Łata Sprzedawca Studzionka b.lata@swierkot.pl

Sklep Reńska Wieś

Tel. 77 403 38 16
Fax. 77 487 40 56

Biuro
od pon. do pt. w godz. 7-16
Magazyn części
od pon. do pt. w godz. 8-17
sb. w godz. 7-13

Jarosław Kern Sprzedawca Reńska Wieś j.kern@swierkot.pl
Jakub Maćkowiak Sprzedawca Reńska Wieś k.mackowiak@swierkot.pl Tel. 698 842 753

Sklep Markowice

Tel. 34 387 69 95

Biuro
od pon. do pt. w godz. 7-16
Magazyn części
od pon. do pt. w godz. 7-16
sb. w godz. 8-13

Michał Wawrzyńczak Sprzedawca Markowice m.wawrzynczak@swierkot.pl Tel. 600 918 872
Mateusz Spyra Z-ca kierownika serwisu m.spyra@swierkot.pl Tel. 602 504 281
Magazyn Maszyn Rolniczych
Andrzej Zmorzyk Magazynier Maszyn Rolniczych a.zmorzyk@swierkot.pl Tel. 699 120 207
Serwis
Marcin Cepok Kierownik serwisu m.cepok@swierkot.pl Tel. 606 830 337
Mateusz Spyra Z-ca kierownika serwisu m.spyra@swierkot.pl Tel. 602 504 281
Skup
Andrzej Masny a.masny@swierkot.pl Tel. 602 371 638
Transport
Ireneusz Basta i.basta@swierkot.pl Tel. 698 842 749

Świerkot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: „Świerkot Grzegorz Gospodarstwo Usługowe”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem:

KRS: 0000469608

NIP: 6381808184

REGON: 243328360

Wysokość kapitału zakładowego:
2.200.000,00 zł